Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na Turniej Mikołajkowy​, który odbędzie się w czwartek, 02 grudnia 2021 r., na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Jonkowie. Stratujemy o godzinie 17:00. Bawimy się do 19:00.

W trakcie dwugodzinnej rywalizacji przewidziano wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych m.in.: gry edukacyjne i sportowe oraz konkursy z nagrodami. Nie zabraknie konkurencji indywidualnych, jak i zespołowych. Dla najlepszych Mikołaj przygotował świąteczne prezenty. Za wsparcie serdecznie podziękowania składamy dla: Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie oraz firmie "Rog-Tig" Rafał Rogala. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa całe rodziny. Na sportowo i wesoło spędź czas z ASW Jonkowo.

Ponadto wszystkich chętnych, w wieku od lat 4 do 104, zapraszamy do aktywnego spędzania czasu poprzez treningi karate kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Trenujemy we wtorki i czwartki w dwóch grupach wiekowych: 17:00-17:50 grupa dzieci do lat 8; 17:50-19:00 młodzież i dorośli oraz samoobrona dla kobiet.

 

Plakat Turnieju Mikołajkowego (format pliku: PDF, rozmiar: 860 kB)