Dziś jest , r.
giweather joomla module

Sołtys i Rada Sołecka Warkał zapraszają dzieci i ich rodziców na zabawę mikołajkową w Warkałach.

Zapraszamy Mieszkańców Warkał na czyn społeczny w dniu 12.10.2019 r. o godzinie 10:00. Zbiórka na Boisku Szkolnym. Mile widziane narzędzia (grabie).

Szanowni Mieszkańcy Warkał. Informuję, że naszemu Sołectwu przyznano na 2020 r. fundusz w wysokości 30.297,67 zł, który możemy przeznaczyć na poprawę warunków życia mieszkańców.

Szanowni Mieszkańcy Warkał. Informuję i proponuję zbieranie liści na swoich posesjach w czarne worki foliowe i składowanie ich przy tablicach informacyjnych. Worki będą zabierane przez firmę REMONDIS.

Szanowni mieszkańcy wsi Warkały, zapraszam w dniu 08 września 2019 r. o godzinie 16:00 do świetlicy na zebranie wiejskie.

Zapraszamy mieszkańców Warkał do udziału w wycieczce w dniu 11.08.2019 r.

W związku z oskarżeniem mojej osoby o kradzież drewna z boiska wiejskiego w Warkałach wniesionego przez dwie mieszkanki Warkał z ul. Miłej oświadczam, że drewno które leżało od wielu lat na boisku nie było zakupione z funduszu sołeckiego i nie znajdowało się na stanie sołectwa.

Uprzejmie informujemy, że Sołectwo Warkały bierze udział w konkursie "EKO_SOŁECTWO”, którego organizatorem jest “Puls Regionu”.

Sołtys i Rada Sołecka Warkał zapraszają w dniu 15 czerwca 2019 r. na zabawę dla dzieci.

Zapraszamy Mieszkańców Warkał do udziału w wycieczce w dniu 01-02 maja 2020 r. na trasie: Warkały - Jeruzal (serialowe Wilkowyje z "Ranczo") Puławy - Nałęczów - Kazimierz Dolny.

Szanowni Mieszkańcy Warkał. Prezentujemy nowy Regulamin korzystania z boiska wiejskiego.

Zapraszamy mieszkańców Warkał do udziału w wycieczce w dniu 06.07.2019 r.