Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniu 17 września wójt  Wojciech Giecko, w imieniu Gminy Jonkowo, podpisał umowę dotacji celowej z samorządem województwa warmińsko-mazurskiego.

W sobotę 22 września zapraszamy wszystkich miłośników muzyki tanecznej na Jonkowskie Błonia.

W piątek 31 sierpnia Rada Powiatu Olsztyńskiego przegłosowała zmiany w budżecie, dzięki którym możliwe będzie wykonanie w całości projektów na drogach powiatowych na terenie gminy Jonkowo.

W związku z przebudową sieci wodociągowej w dniach 30.08.2018 r. - 03.09.2018 r. mogą wystąpić czasowe spadki ciśnienia w sieci wodociągowej na terenie Olsztyna: ul. Kresowa, Żółkiewskiego, Kordeckiego oraz na terenie Gminy Jonkowo - ulice: Gościnna, Radosna, Miła, Cyprysowa, Jarzębinowa, Modrzewiowa, Cisowa.

W dniu 25 lipca 2018 r. wójt Gminy Jonkowo podpisał umowę na dofinansowanie projektu "Kalejdoskop kompetencji" - podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych wśród uczniów.

Życie, zdrowie, dbałość o mienie to wartości bliskie każdemu. O ich ochronę ludzie zabiegali odzarania dziejów. W tym celu zaczęli tworzyć Ochotnicze Straże Pożarne. Minimalizowanie skutków wieluzdarzeń na terenie naszej gminy i powiatu zajmuje się Ochotnicza Straż Pożarna w Jonkowie, która bezpośrednio uczestniczy w akcjach ratowniczych.