Dziś jest , r.
giweather joomla module

Rolnicy, którzy chcą ubiegać się o pomoc w formie preferencyjnych kredytów z dofinansowaniem ARiMR, mogą składać wnioski w bankach współpracujących z Agencją. Pomoc ARiMR polega na płaceniu za kredytobiorcę części oprocentowania kredytu udzielanego przez bank. W efekcie rolnik ma tańszy kredyt niż w przypadku, gdyby korzystał z kredytu komercyjnego. 

Osobom odbywającym kwarantanne domową począwszy od 1 kwietnia przypominamy o obowiązku instalacji na telefonach aplikacji "Kwarantanna Domowa" co wynika z art. 7e specustawy. Nie posiadanie tej aplikacji na telefonie jest złamaniem nakazu związanego ze Stanem Epidemicznym.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Jonkowie informuje, iż w trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami służb sanitarnych w miesiącu kwietniu nie będziemy dokonywać bezpośrednich odczytów wodomierzy u odbiorców.

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM STANU EPIDEMICZNEGO, W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW URZĄD GMINY W JONKOWIE  ZOSTAJE ZAMKNIĘTY DLA INTERESANTÓW DO ODWOŁANIA

W związku z pojawiającymi się niesprawdzonymi informacjami tzw. fake newsami, dotyczącymi aktualnej sytuacji epidemicznej na terenie naszego kraju i gminy informujemy, że Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie w trakcie odprawy w dniu 14 marca poinformował, że wydziały d/s zwalczania cyberprzestępczości monitorują internet i będą ścigały autorów rozpowszechniających w/w treści.

Szanowni Państwo, z uwagi na wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawienie się na terytorium RP koronawirusa zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w naszym Urzędzie.