Dziś jest , r.
giweather joomla module

Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Białymstoku wydało komunikat o możliwym zamarzaniu mokrej nawierzchni dróg i chodników w trakcie i po opadach mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem na obszarze powiatu olsztyńskiego, od godz. 23:00 dnia 28.01.2019 do godz. 08:00 dnia 29.01.2019.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o z Mińska Mazowieckiego, wykonawca projektu: „Poprawa ekomobilności miejskiej na terenie Gminy Jonkowo” od dnia 14 stycznia br. do odwołania, zamknięta będzie droga powiatowa na odcinku od Węgajt do Godek. 

Jak informuje Nadleśnictwo Kudypy, w związku z planowaną wywózką drewna z lasów, w najbliższych dniach po drodze Jonkowo-Polejki poruszać się będą ciężarówki transportujące drewno. Prosimy o wyrozumiałość i ostrożną jazdę po w/w drodze. 

Energa Operator informuje, że w dniu 7 stycznia 2019 r. nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej w godz. 9:00 - 11:00 dla odbiorców w miejscowości Garzewko (odbiorcy zasilani ze stacji O-0960).

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 (KSRR 2030), które odbędzie się 7 stycznia o godzinie 12:00 w Lidzbarku Warmińskim w Hotelu Krasicki (Pl. Zamkowy 1/7).

 Firma Skanska informuje, że w okresie świąteczno-noworocznym pracownicy firmy prowadzić będą dyżury w sprawie utrzymania dróg w ramach realizowanego projektu: "Budowa ciągu dróg trzeciorzędnych ulic Gościnnej, Kresowej, Wołodyjowskiego, Żurawiej, Perkoza wraz z odcinkiem drogi w gminie Gietrzwałd, jako połączenia drogi wojewódzkiej 527 z DK 16 – węzeł Olsztyn Zachód".