Dziś jest , r.
giweather joomla module

Dyrektor Szkoły Podstawowej we  Wrzesinie zaprasza na spotkanie rodziców dzieci 5-7 letnich dnia 17.03.2020 r. o godz. 18.00 w sali klasy I (na parterze).

Przed nami kolejna, już trzecia, edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Dziecięcym Piórem", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa we Wrzesinie. Zapraszamy do udziału wszystkich młodych i zdolnych, którzy chcieliby powiedzieć coś ważnego.

W tym roku temat konkursu dotyczy szacunku do miejsca, które daje nam życie - naszej planety. Wszystkie informacje znajdziecie w ulotce informacyjnej zamieszczonej poniżej. Czekamy z niecierpliwością na Wasze prace.

Organizatorzy

pdf Ulotka informacyjna

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji pomocy dla mieszkanki naszej gminy.

Młody Piłkarz Jonkowo zaprasza do udziału w turnieju charytatywnym "Gramy dla Oli", który odbędzie się 1 marca 2020 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Jonkowie.

Cztery mecze wygrane, jeden zremisowany co dało zwycięstwo drużynie prowadzonej przez Trenera Mariusza. Turniej odbywał się w Mrągowie i zorganizowany został przez miejscowy klub MKS Mrągowia Mrągowo.

Zapraszamy wszystkich serdecznie. Nie tylko zawodników naszej szkółki. 3 dniowe doskonalenie umiejętności  piłkarskich. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś. Szczegółowych informacji udzielą trenerzy dostępni pod numerami telefonów widniejących na plakacie.